Kalender

Categories:
select
Beschrijving
23 oktober 2017 Herfstvakantie
30 oktober 2017 Luizencontrole
6 november 2017 ANWB Streetwise

Contactgegevens

Katholieke Basisschool De Wilgenburg

Waallaan 7-9
8032 GZ Zwolle
Tel 038 - 453 3955
Voor een e-mail naar de directeur, Irna Koot gebruikt u het volgende adres: directie@wilgenburg.nl





Ook kunt u direct contact opnemen met de leerkrachten, wanneer u een afspraak wilt maken. Voor de overige zaken vragen, zoals de zorgen rondom uw kind of ziekmelding, vragen we u om via telefoon of persoonlijk contact op te nemen met de leerkracht of de school.

Amanda Kosse   akosse@wilgenburg.nl  
Mariette Lukkenaer  mlukkenaer@wilgenburg.nl
Bea Wieringa  bwieringa@wilgenburg.nl
Carolien Zuethoff  czuethoff@wilgenburg.nl
Kim van Hamersveld  khamersveld@wilgenburg.nl
Christa Siepe  csiepe@wilgenburg.nl
Martine van Steeg  msteeg@wilgenburg.nl
Annemarie Oost  aoost@wilgenburg.nl
Rita Pragt                                               rpragt@wilgenburg.nl
Herma Rolwes  hrolwes@wilgenburg.nl
Annemarie Kooistra  ablom@wilgenburg.nl
Angela Nguyen-Bruens  anguyen@wilgenburg.nl
Mirjam Viskaal  mviskaal@wilgenburg.nl
Rianne Peters

 rpeters@wilgenburg.nl

Lilian Westendorp  lwestendorp@wilgenburg.nl
Coen Klappe  cklappe@wilgenburg.nl
Toke Stevens  tstevens@wilgenburg.nl
Jorinde van Doesburg

jvandoesburg@wilgenburg.nl

 

Contactformulier
Heeft u een vraag of wilt u meer informatie over bepaalde zaken?
Vul onderstaand formulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.






De Wilgenburg

Waallaan 7-9
8032 GZ Zwolle
directie@wilgenburg.nl
T 038 - 453 3955