Nieuws

Groepsblog

Kalender

Categories:
select
Beschrijving
23 juli 2018 Zomervakantie
3 september 2018 Start schooljaar 2018-2019
1 oktober 2018 Studiedag

Contactgegevens

Katholieke Basisschool De Wilgenburg

Waallaan 7-9
8032 GZ Zwolle
Tel 038 - 453 3955
Voor een e-mail naar de directeur, Irna Koot gebruikt u het volgende adres: directie.wilgenburg@catent.nl





Ook kunt u direct contact opnemen met de leerkrachten, wanneer u een afspraak wilt maken. Voor de overige zaken vragen, zoals de zorgen rondom uw kind of ziekmelding, vragen we u om via telefoon of persoonlijk contact op te nemen met de leerkracht of de school.

Amanda Kosse 

 a.kosse@catent.nl 

Mariette Lukkenaer  m.lukkenaer@catent.nl
Bea Wieringa  b.wieringa@catent.nl
Carolien Zuethoff  c.zuethoff@catent.nl
Kim van Hamersveld  k.vanhamersveld@catent.nl
Christa Siepe  c.siepe@catent.nl
Martine van Steeg  m.vansteeg@catent.nl
Annemarie Oost  a.oost@catent.nl
RitaPragt                                               r.pragt@catent.nl
Marloes Ammerlaan m.ammerlaan@catent.nl
Jorinde van Doesburg j.vandoesburg@catent.nl

 
Angela Nguyen-Bruens  a.nguyen@catent.nl
Mirjam Viskaal  m.viskaal@catent.nl
Rianne Peters

 r.peters@catent.nl

Lilian Westendorp  l.westendorp@catent.nl
Coen Klappe  c.klappe@catent.nl
Toke Stevens  t.stevens@catent.nl
Karin Driessen

k.driessen@catent.nl 

 

Contactformulier
Heeft u een vraag of wilt u meer informatie over bepaalde zaken?
Vul onderstaand formulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.






De Wilgenburg

Waallaan 7-9
8032 GZ Zwolle
directie@wilgenburg.nl
T 038 - 453 3955